Balony promocyjne i balony reklamowe z nadrukami to ciekawy sposób na tanią reklamę firmy.

Gadżety firmowe ofiarowywane klientom to jedna z ciekawszych form reklamy i budowania pozycji i jakości swojej marki. Upominki dawane przez firmy od kilku lat przeżywają prawdziwy rozkwit możliwości i popularności. Promocja marki dokonuje się z pomocą długopisów reklamowych, notesów a od dłuższego czasu furorę robię także balony promocyjne. Ciekawe i co najważniejsze darmowe balony z nadrukami oraz balony z logo firmy rozdawane są m.in na festynach miejskich, przy okazji otwierani nowych salonów firmowych i na bankietach dla pracowników.

Szczególnym zainteresowaniem ciesza sie unoszące się balony z helem. Od tych najmniejszych zwykłych lateksowych balonów z helem, przez wieksze balony z nadrukami do gigantycznych balonów, czy zdalnie sterowanych sterowców.

Balony promocyjne są dobrym sposobem na reklamę firmy i budowanie jej pozytywnego wizerunku.

Baloniki reklamowe są rozchwytywane przez dzieci, co szczególnie widać po długich kolejkach maluchów ustawiających się na miejskich festynach przed stoiskami z darmowymi balonami. I trudno się temu dziwić, dzieci uwielbiają balony promocyjne, a ich rodzice wcześnie czy później zapamiętują nazwę firmy, która widnieje wyraźnie na nadmuchanym balonie. Popularność jaką mają balony reklamowe zwiększa oczywiście pora letnia gdy miasta organizują imprezy dla dzieci i dorosłych, koncerty, a firmy akcje na świeżym powietrzu. Wtedy balony promocyjne schodzą na pniu i cieszą oczy nie tylko dzieciaków.

Balony z nadrukiem dostać można na specjalne zamówienie w firmach zajmujących się ich produkcją. Dodatkowo jest to tania reklama, i zdecydowanie szersza zasięgiem niż ogłoszenie w gazecie, czy jeden billboard w centrum miasta.